O nas

RAYA to nie tylko lata doświadczeń w branży kosmetycznej, ale przede wszystkim pasja, a także zamiłowanie do świata pielęgnacji oraz dbałości o ciało. W naszym sklepie oferujemy wyjątkowe kosmetyki, które pomogą Ci utrzymać doskonały wygląd skóry niezależnie od pory roku, a naszym priorytetem jest Twoja satysfakcja oraz radość z ich stosowania. Jesteśmy jedynym, wyłącznym dystrybutorem brytyjskiej marki ST. MORIZ, specjalizującej się w produktach samoopalających i brązujących do ciała i do twarzy, które wyróżniają się profesjonalną jakością i zapewniają natychmiastowe i długotrwałe rezultaty. Ich wysoką jakość i doskonałe efekty działania potwierdzają zdobyte nagrody, otrzymywane za rewolucyjne formuły, które zapewniają komfort idealnie opalonej skóry przez cały rok.

Gwarantujemy
profesjonalną jakość i pewność
zakupu oryginalnego produktu.

ST. MORIZ to szeroka gama produktów, dzięki którym każda z Was może cieszyć się gładkim, kuszącym i pięknie opalonym ciałem niezależnie od pory roku i wśród których odnajdzie swój ulubiony, ten do stosowania na co dzień oraz ten na wyjątkowe okazje.
Pragniemy też podkreślić, że ST. MORIZ to również bezpieczne opalanie, gdyż piękną i naturalnie wyglądającą opaleniznę możecie osiągnąć bez ryzyka poparzeń i chorób skóry.
Zapraszamy do odwiedzania naszego Fan Page’a na którym podpowiadamy, jak dobierać i jak stosować ST. MORIZ oraz jak pięknie wyglądać na co dzień.